Sesja ślubna we Fromborku

Sesja ślubna we Fromborku niedaleko Elbląga to super wybór. Dlaczego? Bo na miejscu jest różnorodna sceneria. Dziedziniec katedry we Fromborku, zabytkowe mury, efektowne schody, zalew i plaża. Dwa tygodnie po ślubie właśnie tam pojechaliśmy z Kamilą i Przemkiem. Kilka lat temu było to całkiem modne miejsce na sesję. Tym razem był to nasz wybór. Młodzi zdali się na nas, a my chętnie wróciliśmy tam po dłuższej nieobecności. Na początku byliśmy trochę zaskoczeni, ponieważ trwał remont placu katedralnego i niektóre fajne miejsca były niedostępne. Mimo to udało się nam zrobić kilka ujęć.

Potem zdjęcia na schodach. No i tutaj udało się uchwycić fantastyczne flary. Kamila i Przemek w swoich objęciach i w objęciach słońca. Wyszło przepięknie. Warto wspomnieć o pogodzie tego dnia. Pogoda dopisała – z nami nie ma opcji, żeby było inaczej 😉 Jak na koniec września było bardzo ciepło, bo ok. 24 stopni. Żadnego wiatru. Po prostu nic nie zakłóciło nam naszej pracy. Niebo nad zalewem było bajecznie błękitne. Słońce tak dawało po oczach, że potrzebne były okulary przeciwsłoneczne 🙂 A pomyśleć, że byliśmy umówieni na sesję tydzień wcześniej. Jednak Młodzi zadzwonili do nas z prośbą o przełożenie. Bez problemu się zgodziliśmy. I widocznie tak musiało być, bo tydzień wcześniej tak wiało, że chyba by nam głowy pourywało 🙂

Jak wiadomo fotograf musi być kreatywny i czasami sam zaaranżować scenerię. Nierzadko trzeba coś przestawić, aby było lepsze ujęcie. Tym razem w ruch poszła ławka. Na chwilę zmieniła swoje miejsce, aby Młodzi mogli wygodnie usiąść i aby nikt nie wchodził w kadr. Ludzie patrzyli się trochę dziwnie, ale chyba nikt nie pomyślał, że Młody z kamerzystą kradną ławkę 🙂 Na koniec sesji poszliśmy na plażę. A tutaj już totalny chill out. Podczas tej sesji zdjęciowej kręcone były również klipy do teledysku, który można obejrzeć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=WHFRaiHDXC8&t=25s Sympatyczna Para Młoda, super pogoda, plener bez żadnego pośpiechu – wszystko zagrało. Teraz tylko czekać do kolejnego roku, kiedy znowu słoneczko mocniej przygrzeje.


Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych