OFERTA ŚLUBNA

poznaj naszą ofertę

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Wychodzimy z założenia, że ilu klientów, tyle jesteśmy w stanie stworzyć ofert ślubnych. Każdy klient ma inne potrzeby i inaczej widzi swój film oraz zdjęcia, dlatego nie tworzymy sztywnych pakietów.

Są jednak opcje film+zdjęcia najczęściej wybierane przez Pary Młode:

  • film 1h-1h 15minut
  • film 20 minutowy 

Skończyły się czasy 2-3 godzinnych filmów, które najprawdopodobniej zostały obejrzane tylko raz. 1 godzina to wystarczająca ilość czasu, aby w ciekawy sposób przedstawić wydarzenia z dnia ślubu i wesela. Każda para otrzymuje również teledysk, który można udostępnić znajomym, którzy nie byli na weselu, a chcieliby zobaczyć, jak wyglądaliście w tym ważnym dla Was dniu.

Na opcję nr 2 z filmem 20 minutowym decydują się pary, które nie są przekonane, co do obecności kamerzysty na weselu, ale mimo to chciałyby mieć pamiątkę w postaci krótkiego filmu. Taki film zawiera najważniejsze wydarzenia z dniu ślubu i wesela tj. przygotowania, błogosławieństwo, przysięgę, pierwszy taniec, krojenie tortu, podziękowanie rodzicom i kilka tańców. 

Jeśli chodzi o zdjęcia to stawiamy na naturalne kolory. Nie ulegamy modzie. Mamy swój styl, który naszym zdaniem jest ponadczasowy. Zdjęcia są pełne żywych barw i przepełnione światłem. Od razu uprzedzamy, że nie oddajemy tysięcy zdjęć. Wybieramy te najlepsze i najciekawsze. 

Zarówno film jak i zdjęcia oddawane są na eleganckim nośniku typu pendrive. W ofercie mamy również piękne fotoalbumy oprawione w ekoskórę.

 

Śluby, wesela i inne większe imprezy okolicznościowe obsługujemy głównie w województwie warmińsko-mazurskim, pomorskim (Elbląg, Olsztyn, Trójmiasto, itd.), ale przyjmujemy też zlecenia z drugiego końca Polski.

Jeśli nie mogą Państwo się z nami spotkać osobiście, wszystko możemy załatwić drogą elektroniczną. Jak do tej pory większość naszych klientów zobaczyliśmy w dniu ślubu. A żeby było ciekawiej, to nawet ich głos był dla nas tajemnicą do momentu spotkania, bo wszystkie szczegóły uzgadniane były mailowo. Można? Można ;)

Wycena poszczególnych zleceń jest indywidualna. W celu otrzymania oferty, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny podając rodzaj usługi (fotografia i/lub film) oraz dokładną datę oraz miejsce.

Mikofotografia Kamerzysta i Fotograf na ślub
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych