OFERTA ŚLUBNA

poznaj naszą ofertę

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Wychodzimy z założenia, że ilu klientów, tyle jesteśmy w stanie stworzyć ofert ślubnych. Każdy klient ma inne potrzeby i inaczej widzi swój film oraz zdjęcia, dlatego nie tworzymy sztywnych pakietów.
Poniżej zamieszczamy przykład najczęściej wybieranej usługi fotografowania/filmowania ślubu i wesela, która obejmuje:
- przygotowania
- błogosławieństwo
- ceremonię ślubu
- zabawę weselną
- plener (tego samego lub innego dnia)
Jest to jednak tylko przykład i to od Państwa zależy, czy będziemy Wam towarzyszyć od samego początku, czy tylko podczas ceremonii w kościele.
Zarówno film jak i zdjęcia oddawane są na eleganckim nośniku typu pendrive. W ofercie mamy również piękne fotoalbumy oprawione w ekoskórę, opakowania do zdjęć i filmu oraz pakiety wywołanych zdjęć. Pakiet zdjęcia+film jest zawsze tańszy, a oprócz korzyści finansowej z połączenia tych usług jest to, że fotograf i kamerzysta nie wchodzi sobie w drogę podczas pracy, bo bardzo dobrze się znają i każdy wie, jak pracować, aby nie przeszkadzać drugiemu.

Śluby, wesela i inne większe imprezy okolicznościowe obsługujemy głównie w województwie warmińsko-mazurskim, pomorskim (Elbląg, Olsztyn, Ostróda, Pasłęk, Lidzbark Warmiński, Bartoszyce, Kętrzyn, Szczytno, Nidzica, Mława, Kwidzyn, Tczew, Malbork, Trójmiasto, Grudziądz, Chojnice, Działdowo), ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy wyruszyli gdzieś dalej. Jeśli nie mogą Państwo się z nami spotkać osobiście, wszystko możemy załatwić drogą elektroniczną. Jesteśmy rzetelną i godną zaufania firmą.

Wycena poszczególnych zleceń jest indywidualna. W celu otrzymania oferty, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny podając rodzaj usługi (fotografia i/lub film) oraz dokładną datę oraz miejsce.

Mikofotografia Kamerzysta i Fotograf na ślub
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych